Рейтинг Трампа піднявся до рекордної позначки


Рейтинг президента США Дональда Трампа досяг рекордної позначки за весь час його президентства — 44% опитаних американців схвалюють його роботу

Про це свідчать результати опитування, проведеного газетою The Washington Post і каналом ABC News. Об этом сообщает warday.in.ua со ссылкой на СМИ.

"44% опитаних позитивно оцінюють роботу президента, 53% — не підтримують його діяльність. Таким чином, рейтинг Трампа підвищився на 5% в порівнянні з квітнем, коли його діяльність позитивно оцінювали 39% респондентів", — йдеться в повідомленні.

Опитування показало, що 51% опитаних задоволені економічною політикою Трампа, 42% — не задоволені.

Майже 47% респондентів вважають, що президент США більшою мірою або частково відповідальний за зміцнення економіки, тоді як 48% вважають, що в цьому мало або взагалі немає його заслуги.

При цьому 65% опитаних заявили, що поведінка Трампа не відповідає стандартам посади президента, а 28% вважають його поведінку "доречною та правильною".

Наголошено, що 59% респондентів проти запуску процедури імпічменту Трампа — цей показник збільшився на 13 відсотків у порівнянні з серпнем минулого року.

37% опитаних — підтримують імпічмент.

Нагадаємо, попередні опитування вказують, що колишній віце-президент США Джо Байден має перевагу над чинним президентом США Дональдом Трампом, а також зі значним відривом лідирує всередині Демократичної партії.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/reytyng_trampa_pidnyavsya_do_rekordnoyi_poznachky”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя