Нова українська школа. Івано-Франківська область найгірше справляється із закупівлями для першачків

Наразі найкраще впорався Київ, у лідерах також Сумська та Одеська області. Натомість Запорізька та Франківська області справляються найгірше. пишуть Версії з посиланням на Українську правду. Об этом сообщает politikan.in.ua со ссылкой на СМИ.


Результат пошуку зображень за запитом "нова українська школа"


Про це повідомила на Координаційній раді з питань впровадження реформи в сфері освіти міністр Лілія Гриневич, передає прес-служба МОН.


За словами міністра, торік вчасно забезпеченими відповідним обладнанням були лише класи в Сумській області та місті Києві.


“Цього року всі закупівлі мають бути здійснені вчасно, ми віддали освітню субвенцію НУШ на місця значно раніше, ніж минулого року”.


Гриневич повідомила, що станом на 5 липня місцевими органами по країні закуплено трошки більше 17% дидактичних матеріалів, 20% від потреби меблів, 15% від потреби комп’ютерного обладнання.


Столиця уже обладнала майбутні перші класи меблями на 65%, дидактикою – на 64,8%, комп’ютерною технікою на 30%.


За словами міністерки, серед найкраще підготовлених до нового навчального року, окрім Києва, також Сумська (меблі закуплено на 57,1% від потреби, дидактика –27%, комп’ютерне обладнання – 37,6%) та Одеська (меблі закуплено на 36,9% від потреби, дидактика – 34,8%, комп’ютерне обладнання – 10,6%) області.


Найповільніше рухаються Івано-Франківська та Запорізька області – закупили лише близько 11% від потреби.


Співфінансування місцевих органів самоврядування для НУШ по країні близько 33%. Найбільше власних коштів дала Волинська область, яка за рахунок своїх бюджетів подвоїла інвестиції в НУШ.


Цьогоріч Нова українська школа охопить майже 1 млн українських дітей.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/nova-ukrainska-shkola-ivano-frankivs/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя